Anti-Aging

Február 2016

majiteľka Medicínskeho centra Hura

BIOPTRON: PRE SPRÁVNU STIMULÁCIU KOLAGÉNU A ELASTÍNU

Dr. Hura pri práci s BIOPTRONOM 2 na jej klinike.

Polarizované svetlo BIOPTRON používam ako jednu z metód mojej praxe už 18 rokov, najmä ako podporu esteticko-medicínskych i kozmetických ošetrení. Vďaka pravidelnému používaniu terapie svetlom pozorujeme v krátkom čase lepšiu absorbciu kozmetických prípravkov, ako aj prípravkov estetickej medicíny. Výsledkom je zvýšená výživa pokožky a redukcia jemných i hlbších vrások, docielená stimuláciou tvorby kolagénu a elastínu v pokožke.

Terapiu svetlom Bioptron úspešne aplikujeme aj pri liečbe alopécie, alebo na zlepšenie stavu slabých a jemných vlasov. Používame kombináciu terapie svetlom a masáže hlavy, niekedy pridáme aj aplikáciu tonika na vlasové cibuľky. Pri použití tejto metódy sa rýchlo zlepšuje stav vlasov, redukuje sa ich vypadávanie a vlasy sú lesklejšie.

Vynikajúce výsledky dosahujeme aj pri revitalizácie pleti, vďaka kombinácii klasických metód, využívaných v estetickej medicíne, a terapie svetlom BIOPTRON. Prakticky všetky estetické úkony sú ukončené terapiou polarizovaným svetlom, a sme presvedčení, že práve vďaka tomu pokožka prípravky lepšie absorbuje a znižuje sa riziko infekcie.

Ošetrenie polarizovaným svetlom prispieva k lepším výsledkom pri biomimetickej mezoterapii, plazmovom ošetrení pleti, pri odstránení pigmentových škvŕn, modelovaní tvárových kontúr, či pri aplikácii botoxu a kyseliny hyalurónovej. Výrazne lepšie hojenie tkanív po estetických chirurgických zákrokoch dosahujeme pri následnej aplikácii polarizovaného svetla. Táto forma terapie urýchľuje hojenie a zároveň redukuje opuchy. Po plastike nosa je tiež nutná obnova permeability. Odporúčam každodenné používanie inovatívnej, fyziologickej metódy BIOPTRON, ktorá nemá žiadne vedľajšie účinky.