BIOPTRON AG, Švajčiarsko

BIOPTRON AG, je súčasťou Zepter Group, vo Švajčiarsku vyrába prístroje pre terapiu svetlom, ktoré sú zárukou najvyššej kvality a vysokých výrobných štandardov.
BIOPTRON AG sa v roku 1996 spojil s nadnárodnou spoločnosťou Zepter International, so sídlom vo Švajčiarsku, ktorá vyrába, predáva a distribuuje výrobky najvyššej kvality v nasledujúcich oblastiach: Medical, Cosmetics, Luxury, Home Art a Home Care.
BIOPTRON AG je súčasťou lekárskej divízie Zepter Medical, ktorá ponúka klinicky testované a certifikované lekárske zariadenia a výrobky určené na starostlivosť o zdravie.

ZEPTER Group

 

  • 8 tovární
  • 5 kontinentov
  • 60 krajín
  • Viac ako 80 000 000 spokojných zákazníkov
  • Viac ako 760 000 000 predaných výrobkov

BIOPTRON VO SVETE

VIAC AKO 60 KRAJÍN
VIAC AKO 30 ROKOV NA MEDZINÁRODNOM TRHU
VIAC AKO 3 000 000 PREDANÝCH PRÍSTROJOV

Naša misia

BIOPTRON AG je jedným z popredných svetových výrobcov prístrojov pre terapiu svetlom. Naša spoločnosť sa venuje dlhodobo hĺbkovému výskumu a vývoju, ako aj výrobe jedinečných zdravotníckych prístrojov – systému terapie svetlom BIOPTRON.
Naším cieľom je upevniť si pozíciu lídra na svetovom trhu a zvýšiť medzinárodné povedomie o terapii svetlom prostredníctvom neustáleho používania inovatívnych riešení a postupov. Po zlúčení s Zepter International, už viac ako 3 milióny prístrojov úspešne lieči našich zákazníkov.

ŽITE ZDRAVO. ŽITE DLHŠIE.

Výskum a vývoj

Roky skúseností a výskumov potvrdili pozitívne účinky terapie svetlom BIOPTRON s výsledkom ich využitia pri liečbe širokej škály zdravotných problémov. Terapia je na celom svete uznávaná ako moderná forma liečby a prevencie rozličných zdravotných problémov.
Výskumný tím BIOPTRON AG neustále spolupracuje s odborníkmi, vedcami a lekármi v mnohých krajinách na vymedzení a rozšírení účinkov terapie svetlom BIOPTRON.
BIOPTRON AG spolupracuje s viac ako 500 vedeckými pracovníkmi, 1 000 klinikami a 5 000 lekármi.

Certifikáty kvality

Laboratóriá BIOPTRON AG neustále testujú a optimalizujú prístroje BIOPTRON, aby boli v súlade s najnovšími vedeckými poznatkami, vykonávanými nezávislými inštitúciami. Prístroje BIOPTRON sú zároveň certifikované akreditovanými, nezávislými testovacími úradmi. Naše obchodné postupy, vrátane výskumu a vývoja, hodnotenia dodávateľov, dodávania súčiastok do výroby, inšpekčných postupov a výroby všetkých prístrojov, sa riadia smernicou Európskeho spoločenstva 93/427EEC, ako aj miestnymi trhovými predpismi každej krajiny.

Úrad pre kontrolu potravín a liečiv
510 (k) clearance liečba bolesti

Pre viac informácií navštívte "510(k) Premarket Notification Database" Naše číslo 510(k): K032216