Anti-Aging

DOCIEĽTE VÝRAZNÉ ZJEMNENIE JEMNÝCH I HLBŠÍCH VRÁSOK VĎAKA TERAPII SVETLOM BIOPTRON


Milióny ľudí na celom svete, podstupujúci neinvazívne kozmetické ošetrenia proti starnutiu, si vyberajú BIOPTRON, ktorý im vráti mladistvý vzhľad. Prístroj BIOPTRON, vyrobený vo Švajčiarsku, bol Európskym kongresom estetickej a anti-aging medicíny v Paríži zvolený za výrobok č. 1, určený na boj proti známkam starnutia.

Niekoľko zahraničných lekárskych odborníkov prezentovalo účinky terapie svetlom BIOPTRON na kozmetických konferenciách v Londýne, Paríži, Monte-Carle, vo Varšave a v Bukurešti. Poukázali na schopnosti polarizovaného svetla BIOPTRON redukovať vrásky, zvyšovať pevnosť a pružnosť pokožky a eliminovať jej nerovnomerné zafarbenie, s výsledkom zdravej mladistvej pleti.

Klinické výskumy dokázali, že BIOPTRON pozitívne stimuluje špecifické bunky v pokožke, známe ako fibroblasty, výsledkom čoho je produkcia kolagénu a elastínu. Bezpečné a neinvazívne ošetrenie svetlom BIOPTRON, len 10 minút denne, zjemňuje vrásky bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.UBERTE SI ROKY PRIRODZENOU CESTOU, BEZ SKALPELA


Doteraz bolo možné čerpať pozitívne účinky BIOTRONU iba v kozmetických salónoch či na klinikách. Dnes môžete omladiť svoj vzhľad, obnoviť žiarivosť pleti, zlepšiť jej farebnosť i štruktúru alebo zjemniť vrásky aj v pohodlí svojho vlastného domova. Používaním BIOPTRONU 10 minút denne každý deň, dosiahnete nevídané výsledky vďaka schopnosti svetelných lúčov obnovovať kolagén v hlbokých vrstvách pokožky. Vyspelú technológiu BIOPTRON je vhodné kombinovať s pleťovými krémami pre ešte lepšiu mikrocirkuláciu s cieľom pevnejšej pokožky a žiarivého vzhľadu, ktoré sú viditeľné už po dvoch týždňoch.

Beauty

BIOPTRON: NAJLEPŠIE RIEŠENIE V BOJI PROTI PREJAVOM STARNUTIA

PROFESIONÁLI NA BOJ PROTI PREJAVOM STARNUTIA TIEŽ VOLIA ÚČINNÚ LEKÁRSKU TERAPIU SVETLOM BIOPTRON


Profesionáli z celého sveta na estetických klinikách uprednostňujú používanie prístrojov BIOPTRON Pro 1 a BIOPTRON 2. Dr. Christian Deperdu, dermatológ a špecialista na boj proti starnutiu z Beausoleil vo Francúzsku; Dr. Bogdan Dimitrie Niculae, prezident Rumunskej asociácie na boj proti starnutiu a vedúci dermatológ na klinike Lasermed; Dr. Jasmina Lalosevic z Belehradu v Srbsku, zakladateľka kliník estetickej medicíny AestheticMed, a Dr. Urszula Hura, majiteľka medicínskeho centra Hura Medical Centre v Poľsku, potvrdili spoľahlivú účinnosť a jednoduché používanie terapie svetlom BIOPTRON v spojení s rôznymi obľúbenými estetickými ošetreniami. Medzi ne patrí používanie revolučnej terapie svetlom po mezoterapii a výplniach kyselinou hyalurónovou, lifting krvnou plazmou, mezoniťový lifting, po pílingových a laserových ošetreniach a dokonca aj ako doplnková terapia po transplantácii vlasov. Nižšie si môžete prečítať názory nezávislých odborníkov na boj proti prejavom starnutia.